KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14609372
nr 1460 9372
Träsnitt
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 34/45, daterad 1953. Bildmått: 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:49:43
11/4 12:59:31
100 kr
11/4 19:44:43